SÚŤAŽ

Pre učiteľov a ich tvorivé tímy, zložené zo žiakov a rodičov, sme v rámci projektu Vedomostné ostrovy pripravili ďalšiu zaujímavú aktivitu v podobe súťaže, ktorá už prebieha a bude trvať do konca apríla 2019. Súťažiaci majú za úlohu vytvoriť vlastné vedomostné témy do Vedomostného ostrova. Pod vedením učiteľa sa do súťaže môžu zapojiť tvorivé tímy zo všetkých základných škôl na Slovensku. Súťaží sa o veľa hodnotných cien a jedinečnú hlavnú cenu!

Niekto múdry v minulosti povedal, že „skúsenosť je učiteľom všetkých vecí“. Preto vďaka spolupráci so SEA - Agentúrou pre vzdelanie a vedu, odmeníme výhercu súťaže špeciálnou cenou:

SÚŤAŽ

Hodnotiť sa bude zaujímavosť obsahu tém, ich spracovanie a aktivita jednotlivých škôl. O víťazných školách, ktorých témy splnia kritériá kvality, rozhodne počet zapojených žiackych tímov a učiteľov z každej školy. Päť najaktívnejších škôl môže vyhrať interaktívny Vedomostný ostrov! Pre školy, ktoré ho získali v minulosti, máme pripravené iné krásne ceny.

Najlepšie spracované a vyhodnotené vedomostné témy sa stanú súčasťou Vedomostného ostrova. Cieľom súťaže je umožniť všetkým – učiteľom, žiakom aj rodičom, aktívne sa podieľať na vytváraní obsahu Vedomostného ostrova.
A TERAZ NAVYŠE! Registrovaní účastníci súťaže súťažia o špeciálnu cenu - poznávaciu cestu za Lemurom-Emurom na Madagaskar!

 
 

Od 15. do 31. mája 2019 môžete rozhodnúť o úplnom víťazovi súťaže na našej stránke online hlasovaním. Téma, ktorá získa najviac hlasov, vyhrá zážitkovú poznávaciu cestu za Lemurom-Emurom na Madagaskar!

 

Kontakt

Helpdesk
SERVIS


  +421 917 347 677
   info@vedomostne-ostrovy.sk
   www.vedomostne-ostrovy.sk
Partneri projektu
SEA - Agentúra pre vzdelanie a vedu
KVANT spol. s r.o. Škola.sk, s.r.o.
Informácie
Nadácia Volkswagen Slovakia


   +421 2 6964 3277
   katarina.marinakova@volkswagen-groupservices.com
   www.nadacia-volkswagen.sk