SÚŤAŽ

Pre učiteľov a ich tvorivé tímy, zložené zo žiakov a rodičov, sme v rámci projetku Vedomostné ostrovy pripravili ďalšiu zaujímavú aktivitu v podobe súťaže, ktorá už prebieha a bude trvať do konca apríla 2019. Súťažiaci majú za úlohu vytvoriť vlastné vedomostné témy do Vedomostného ostrova. Pod vedením učiteľa sa do súťaže môžu zapojiť tvorivé tímy zo všetkých základných škôl na Slovensku. Súťaží sa o veľa hodnotných cien a jedinečnú hlavnú cenu!

Niekto múdry v minulosti povedal, že „skúsenosť je učiteľom všetkých vecí“. Preto vďaka spolupráci so SEA - Agentúrou pre vzdelanie a vedu, odmeníme výhercu súťaže špeciálnou cenou:

SÚŤAŽ

Hodnotiť sa bude zaujímavosť obsahu tém, ich spracovanie a aktivita jednotlivých škôl. O víťazných školách, ktorých témy splnia kritériá kvality, rozhodne počet zapojených žiackych tímov a učiteľov z každej školy. Päť najaktívnejších škôl môže vyhrať interaktívny Vedomostný ostrov! Pre školy, ktoré ho získali v minulosti, máme pripravené iné krásne ceny.

Najlepšie spracované a vyhodnotené vedomostné témy sa stanú súčasťou Vedomostného ostrova. Cieľom súťaže je umožniť všetkým – učiteľom, žiakom aj rodičom, aktívne sa podieľať na vytváraní obsahu Vedomostného ostrova.
A TERAZ NAVYŠE! Registrovaní účastníci súťaže súťažia o špeciálnu cenu - poznávaciu cestu za Lemurom-Emurom na Madagaskar!

Ako sa zapojiť do súťaže?

Ste zvedaví, ako sa do súťaže o špeciálnu cenu môžete zapojiť? Je to veľmi jednoduché. Poznáte už Vedomostné ostrovy? Prečítajte si pravidlá súťaže, pozrite si videomanuál a začnite tvoriť.

Prihlásiť sa môžete vy, učitelia, so žiackymi tímami. Ak budú mať chuť zapojiť sa aj rodičia, môže váš tím pripraviť a spracovať jedinečné tvorivé témy z oblastí fyziky, ekológie, techniky a nemeckého jazyka spoločne v škole alebo doma. Čím viac tvorivých tímov vytvoríte, tým je vaša šanca na úspech väčšia.

 
 


Zaregistrujte sa a spracovanú tému vložte do pripraveného formulára. Postupujte podľa pokynov. Počet vložených spracovaných vedomostných tém nie je obmedzený. Ak neviete, akú tému by ste chceli spracovať, kliknite sem (zobrazia sa vám témy, ktoré ešte nie sú spracované). Pozor, neváhajte, súťaž vo vytváraní vedomostných tém už prebieha! Pridávajte vedomostné témy a vyhrajte pre vašu školu Vedomostný ostrov!

SÚŤAŽ

 
 

Od 15. do 31. mája 2019 môžete rozhodnúť o úplnom víťazovi súťaže na našej stránke online hlasovaním. Téma, ktorá získa najviac hlasov, vyhrá zážitkovú poznávaciu cestu za Lemurom-Emurom na Madagaskar!

 

Kontakt

Helpdesk
SERVIS


  +421 917 347 677
   info@vedomostne-ostrovy.sk
   www.vedomostne-ostrovy.sk
Informácie
Nadácia Volkswagen Slovakia


   +421 2 6964 3277
   katarina.marinakova@volkswagen-groupservices.com
   www.nadacia-volkswagen.sk
Facebook Vedomostné ostrovy Facebook Vedomostné ostrovy